В рамках виконання міжнародних угод у сфері зв’язку в Українському державному центрі радіочастот відбулася трьохстороння координаційна зустріч технічних експертів з питанькоординації частотних присвоєнь РЕЗ наземних служб радіозв`язку Угорщини, Словаччини та України.

 

Засідання міжнародних експертів проходило під головуванням першого заступника начальника УДЦР  Євгена Хаірова.

 

2009-06-09-02

В ході розгляду питань порядку денного обговорено питання щодо преференційного розподілу частот у відповідних діапазонах, розподілу каналів системи стільникового зв’язку E-GSM, координації сухопутної рухомої і фіксованої служб та обміну даними між радіочастотними органами Угорщини, Словаччини та України.

 

За словами Євгена Хаірова, зустріч представників трьох країн була досить результативною.

 

– З технічних та процедурних питань, які обговорювалися на зустрічі з нашими партнерами, досягнуто повне порозуміння, – підкреслив він.

 

За результатами трьохсторонньої зустрічі були підписані відповідні угоди.

 

Іноземні делегації також ознайомилися з діяльністю структурних підрозділів УДЦР. Цікавою, на думку учасників наради, була інформація про систему радіочастотного моніторингу, впроваджену на підприємстві. Вони високо оцінили той факт, що на цей час в зоні охоплення стаціонарними та мобільними станціями радіоконтролю знаходяться всі обласні центри та 70 міст з чисельністю понад 100 тисяч мешканців.

 

2009-06-09-01

З діяльністю Випробувального центру УДЦР гостей ознайомив начальник ВЦ Олександр Лисенко. Він акцентував їх увагу на основних напрямах діяльності центру, які охоплюють практично всі види вимірювань радіообладнання та випробувань на електромагнітну сумісність.

 

Керівники делегацій з Угорщини та Словаччини, у свою чергу, поділилися своїми враженнями про Український державний центр радіочастот та щиро подякували керівництву за гостинність й створення прекрасних умов для плідної роботи.

 

Start typing and press Enter to search