Аудитори Органу сертифікації систем управління якістю Державного підприємства „Укрметртестстандарт” завершили в Українському державному центрі радіочастот перевірку системи управління якістю на її відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

 

Після завершення роботи аудитори провели підсумкову нараду з керівниками структурних підрозділів УДЦР, які були включені у програму перевірки.

 

Відкрив нараду виконуючий обов’язки начальника УДЦР Вадим  Ковальський, який підкреслив, що одним із шляхів реалізації програми розвитку підприємства є впровадження системи якості, яка ґрунтується на принципах і вимогах стандарту ISO 9001:2009.

 

На сьогодні в державному підприємстві розроблено та впроваджено систему управління якістю за 9 процедурами. Об’єктивно та неупереджено в 3 кварталі поточного року в Центрі було проведено внутрішні аудити всіх підрозділів. Також виконано весь комплекс робіт з підготовки системи управління якістю до сертифікації на відповідність вимогам міжнародного стандарту.

 

За словами голови комісії з аудиту Ігоря Сєдих, впроваджену в УДЦР систему можна добре простежувати у всіх складових його діяльності.

 

Керівник комісії в цілому схвально оцінив систему управління якістю й підкреслив, що цією справою в УДЦР займаються на професійному рівні, відповідально.

 

Представник ДП „Укрметртестстандарт” також відзначив, що програма аудиту Центру виконана повністю і її результатом стане надання підприємству відповідного сертифікату.

 

У свою чергу, Вадим Ковальський подякував фахівцям  Укрметртестстандарту за надані рекомендації, які, безперечно, сприятимуть вдосконаленню системи управління якістю на підприємстві та підвищенню якості надання послуг споживачам.

Start typing and press Enter to search