2009-wgfm-67-01

Вчора, 5 жовтня, у Державному підприємстві „Український державний центр радіочастот” урочисто відкрилося 67-е засідання Робочої групи з частотного менеджменту (WGFM), яка є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

 

У засіданні беруть участь представники Адміністрацій зв’язку, регуляторних та радіочастотних органів з 32 країн Європи, а також представники 14 міжнародних організацій, зокрема Міжнародного союзу електрозв’язку, Європейської Комісії, НАТО, Європейського інституту стандартів телекомунікацій, Європейського союзу радіомовлення, Міжнародного союзу радіоаматорів,  Євроконтролю та інших.

 

Україну представляють Національна комісія з питань регулювання зв’язку України, Державна адміністрація зв’язку та ДП „Український державний центр радіочастот”.

2009-wgfm-67-02

З вітальними словами до учасників престижного зібрання звернулися член НКРЗ Анатолій Тичинський та начальник УДЦР Павло Слободянюк. Головувати на форумі довірили представнику Російської Федерації, голові робочої групи Сергію Пастуху.

 

Після затвердження порядку денного делегати розглянули питання щодо політики Європейської комісії в галузі телекомунікацій, а також заслухали звіти  Radio Spectrum Committee (комітет з радіоспектру) та Radio Spectrum Policy Group (група радників з політики радіочастот), які є уповноваженими органами ЄК з питань використання радіочастотного спектру.

 

Увазі учасників форуму були представлені звіти та офіційні звернення робочих органів СЕПТ.

 

Також в перший день в рамках поточної діяльності робочої групи розглянуті питання, що належать до компетенції проектних груп FM PT 38 (PMR/PAMR), FM PT 22 (радіомоніторинг), FM PT 47 (UWB – надширокосмугові  пристрої) та FM PT 46 (питання  морської служби).

2009-wgfm-67-03

Нагадуємо, що 67 засідання Робочої групи з частотного менеджменту (WGFM) триватиме по 9 жовтня 2009 року.

Start typing and press Enter to search