31 травня 2017 року в Українському державному центрі радіочастот підбили підсумки виконання заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Цьому заходу була присвячена Всеукраїнська селекторна нарада Профспілки працівників зв’язку.

У поточному році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) проходив під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Учасниками всеукраїнської селекторної наради були керівники Державної служби України з питань праці, Федерації профспілок України, підприємств, установ та організацій галузі зв’язку, представники профспілкових організацій окремих міністерств та відомств, керівники служб та відділів охорони праці.

Під головуванням Голови Профспілки працівників зв’язку України Миколи Стародуба учасники проаналізували роботу підприємств галузі зв’язку у сфері забезпечення конституційних прав громадян на здорові та безпечні умови праці, профілактики нещасних випадків на виробництві.

Від УДЦР на нараді виступив начальник відділу з охорони праці УДЦР Олег Охріменко, який зокрема, зазначив, що адміністрація спільно з профспілкою приділяють значну увагу питанням створення безпечних умов праці  в структурних підрозділах, на відокремлених об’єктах та у філіях  підприємства.

Постійно-діюча комісія, яка контролює в УДЦР питання охорони праці, проводить в структурних підрозділах комплексні обстеження, цільові та оперативні перевірки з метою виявлення ризиків виникнення нещасних випадків, а також перевірку знань з охорони праці та пожежної безпеки.

«На виконання комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, попередження травматизму, професійних захворювань підприємство у 2016 році використало 1 884 000  гривень. З розрахунку на кожного працюючого це становить 1834 гривні», - повідомив Олег Охріменко.

Він також звернув увагу, що на підприємстві збільшилися видатки на придбання засобів індивідуального захисту, обладнання приміщень, забезпечення системами кондиціювання, поліпшення освітленості робочих місць, забезпечення якісною питною водою тощо. У 2016 році вони склали 388 000 гривень.

Дбають в УДЦР і про здоров’я працівників. З метою профілактики захворювань на медичні огляди було спрямовано понад 186 000 гривень, на придбання медичних препаратів для профілактики захворювань на грип – понад 104 000 грн.

Значну увагу на підприємстві приділяють і підготовці працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою. За їх навчання в учбових центрах та на курсах УДЦР у минулому році сплатив понад 110 тисяч гривень.

Варто зазначити, що гарні відгуки про роботу УДЦР в цьому напрямку пролунали й з вуст Голови Профспілки працівників зв’язку України Миколи Стародуба

Він наголосив, що досягнення УДЦР у створенні безпечних умов праці  є результатом  тісної співпраці адміністрації держпідприємства та Об’єднаної первинної профспілкової організації.

«Найбільш важливим результатом їхньої роботи є те, що вже протягом багатьох років на підприємстві не допущено жодного випадку виробничого травматизму та професійних захворювань», – сказав Микола Стародуб.

Приємною подією стало й те, що двох працівників відділу з охорони праці підприємства, фельдшера Ніну Кирилюк та провідного інженера з пожежної безпеки Сергія Бойка нагороджено грамотами ЦК Профспілки працівників зв’язку України за особистий внесок у вдосконалення роботи з охорони праці.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search