Сьогодні, 19 квітня, в Українському державному центрі радіочастот розпочався Тиждень охорони праці.

 

Відповідно до Указу Президента України 28 квітня встановлено національний День охорони праці, що збігається в часі із Всесвітнім днем охорони праці. У поточному році він пройде під девізом «Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах».

 

Головною метою заходів Тижня охорони праці на підприємстві є привернення уваги кожного керівника і працівника до усунення або досягнення мінімально допустимого рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого їх ставлення до культури безпеки праці.

 

Згідно з наказом начальника УДЦР Павла Слободянюка на підприємстві створено комісію з перевірки дотримання умов безпечної праці, до якої увійшли керівники структурних підрозділів, працівники з питань охорони праці та члени профспілкових організацій. Очолив комісію заступник начальника УДЦР із загальних питань Вадим Ковальський.

 

В рамках Тижня комісія здійснить ретельний огляд санітарно-технічного стану робочих місць Випробувального центру УДЦР, транспортного відділу підприємства, а також вивчить стан захисних засобів для роботи в електроустановках.

 

Завершиться Тиждень охорони праці підведенням підсумків перевірки стану охорони праці. Комісія також узагальнить пропозиції працівників УДЦР щодо поліпшення стану охорони праці на місцях.

Start typing and press Enter to search