2011-04-27-psu-01

Сьогодні в Українському державному центрі радіочастот розпочалася координаційна зустріч технічних експертів радіочастотних органів України, Польщі та Словаччини.

 

Від України до групи експертів увійшли представники Адміністрації зв’язку, Національної комісії з питань регулювання зв’язку України та Українського державного центру радіочастот.

 

Відкрив міжнародний захід перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров. Він тепло привітав учасників зустрічі й висловив сподівання, що це робоче спілкування стане своєрідним майданчиком для прийняття важливих рішень, після професійного обговорення проблем та перспектив, пов’язаних з особливостями впровадження цифрового телебачення, а також погодження принципів координації радіочастотних присвоєнь.

 

В контексті розгляду цих питань керівники української та словацької делегацій поінформували сторони про стан впровадження цифрового телебачення в Україні та Словаччині та про найближчі плани.

 

Також в перший день робочої зустрічі технічні експерти Словацької Республіки та України провели координацію радіочастотних присвоєнь DVB-T станціям в прикордонних регіонах на перехідний період та на період повного переходу від аналогового на цифрове мовлення. А польські колеги  презентували результати натурних випробувань щодо визначення критеріїв сумісної роботи систем повітряної радіонавігаційної служби та радіоелектронних засобів рухомого зв’язку.

 

Робоча зустріч технічних експертів радіочастотних органів України, Польщі та Словаччини триває.

2011-04-27-psu-02

2011-04-27-psu-03

Start typing and press Enter to search