Сьогодні, 7 липня, в Українському державному центрі радіочастот розпочалася двостороння координаційна зустріч технічних експертів України та Угорщини з питань координації частотних присвоєнь.

 

Перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров, який очолює делегацію від України, тепло привітав колег з Угорщини й подякував їм за прийняте від української сторони запрошення про проведення робочої зустрічі в місті Києві.

 

- Наші багаторазові зустрічі, – відзначив Євген Хаіров, – завжди характеризувалися тим, що ми в ході конструктивної роботи досягали позитивних результатів в інтересах обох країн. Цю традицію, я впевнений, ми продовжимо й сьогодні.

 

На результативну роботу, як виявилося, був налаштований і керівник угорської делегації Ласло Падош. У зверненні до українських колег він акцентував увагу на важливості розгляду визначених питань, які є актуальними не тільки для обох країн, а й важливими  для країн всієї Європи.

2011-07-07-ukr-hun-01

В ході зустрічі сторони планують обговорити п.1.17 порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку, що відбудеться у 2012 році, в контексті роботи рухомої радіонавігаційної служби та рухомої служби в діапазоні частот 790-862 МГц; здійснити обмін інформацією щодо особливостей впровадження DVB-T станцій в перехідний період від аналогового до цифрового мовлення.

Крім того, за ініціативи України, учасники зустрічі обговорять принципи координації радіочастотних присвоєнь та скоординують радіочастотні присвоєння  DVB-T станціям в прикордонних регіонах на перехідний період від аналогового до цифрового мовлення.

Робоча зустріч технічних експертів триватиме і наступного дня.

Start typing and press Enter to search