Метою проекту є об’єднання 25 філій Українського державного центру радіочастот і центрального офісу, розташованого в Києві, в єдину мультисервісну мережу, яка дозволить створити цілісний інформаційний простір з можливістю проведення відеоконференцій та використання ір-телефонії, а також сформувати єдину базу документів, з якою одночасно можуть працювати користувачі з різних регіонів України.

 

У рамках захищеної мультисервісної мережі користувачі зможуть обмінюватися електронними документами в розподіленій обліковій системі, отримувати різні види звітів в режимі реального часу з будь-якої бази даних підприємства. Ще однією важливою перевагою мережі є надання послуг Інтернет підрозділам Центру з єдиним адмініструванням.

 

Реалізація цього проекту набуває особливої актуальності для населених пунктів із слабо розвиненою телекомунікаційною інфраструктурою.  Це також враховувалося при проектуванні та впровадженні єдиної мультисервісної мережі УДЦР, яка дозволить об’єднати філії і пункти радіочастотного моніторингу в єдину мережу, отримати якісні послуги не лише у великих і густонаселених містах, але й у населених пунктах, де ця інфраструктура не розвинена.

 

З урахуванням специфіки діяльності Українського державного центру радіочастот, впровадження проекту дозволить здійснити належну інформаційну підтримку всіх технологічних процесів, підвищити оперативність та якість ухвалення рішень керівниками шляхом забезпечення їх актуальними даними, а також підвищити ефективність функціонування системи технічного радіоконтролю.

Start typing and press Enter to search