В Українському державному центрі радіочастот розпочала роботу комісія Органу сертифікації систем управління якістю ДП „Укрметртестстандарт”. Комісія проводить аудит з метою оцінювання системи управління якістю (СУЯ), основні принципи якої задекларував нещодавно УДЦР, та підтвердження її відповідності вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ІSO 9001:2009.

 

Нагадаємо, що політика у сфері якості, яку визначило та декларує керівництво УДЦР, спрямована на максимальне задоволення потреб і очікувань замовника та вимог законодавства при наданні послуг; унеможливлення застосування в Україні РЕЗ та ВП, які становлять загрозу для життя та здоров’я людей або небезпеку для навколишнього середовища; забезпечення доступу до користування радіочастотним ресурсом України та його раціональне і ефективне використання; забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП при експлуатації у визначених умовах; сприяння надходженню на ринок України сучасних засобів зв’язку та впровадження передових технологій у галузі зв’язку.

 

Як відзначив начальник УДЦР Павло Слободянюк, нова політика з якості є передумовою успішного розвитку підприємства, а впровадження системи управління якістю дозволить істотно підвищити ефективність діяльності підприємства, спрямовану на забезпечення споживачів послугами, які відповідають їх потребам.

 

Колектив УДЦР відповідально ставиться до аудиту і докладає всіх зусиль задля отримання за його результатами відповідного сертифікату.

Start typing and press Enter to search