Орган сертифікації систем управління ДП «Укрметртестстандарт» розпочав аудит системи управління якістю Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

Головною метою аудиту є оцінювання постійної відповідності системи управління (СУ), діючої на підприємстві, на відповідність ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008).

Відповідно до плану роботи фахівців ДП «Укрметртестстандарт» зовнішнім аудитом охоплені практично усі процеси системи управління якістю підприємства. Це, зокрема, вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, підготовка висновків щодо видачі та переоформлення дозволів на використання номерного ресурсу, радіочастотний моніторинг, присвоєння радіочастот та надання дозволів на експлуатацію РЕЗ та ВП.

Аудитори також перевірять процеси системи управління з проведення первинного технічного контролю РЕЗ та ВП, технічної експертизи ТУ на РЕЗ та ВП, випробування та сертифікації продукції.

Результати аудиту будуть оформлені звітом, який буде складено аудиторами протягом місяця з дня проведення заключного дня перевірки.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search