11 грудня в Українському державному центрі радіочастот з нагоди Всесвітнього дня дитячого телебачення і радіо відбувся відкритий урок з учнями київської 304-ї спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

Головна мета проведення заходу – знайомство одинадцятикласників зі специфікою роботи підприємства, його роллю в розвитку телебачення і радіо в Україні.

«Хочеться вірити, що відкритий урок в УДЦР допоможе вам у виборі майбутньої професії», – зазначив під час спілкування зі школярами генеральний директор ДП «Український державний центр радіочастот» Володимир Корсун.

Участь у відкритому уроці взяв член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський, який відмітив, що саме сьогодні в нашій державі приходить час молодих спеціалістів, які творять майбутнє країни і, зокрема, братимуть участь у розвитку і становленні нової ери телебачення і радіомовлення України.

Того дня школярі побували на антенному полі для супутникового моніторингу, ознайомилися з роботою Центрального пункту управління автоматизованої системи радіочастотного моніторингу, дізналися про можливості техніки для проведення технічного радіоконтролю, ознайомилися з прикладами виявлення завад, їх впливу на роботу телевізійних та радіопередавачів. Учні мали можливість сісти в мобільні комплекси поруч з інженером та побачити роботу технічних засобів радіомоніторингу.

Відкритий урок викликав масу позитивних вражень в одинадцятикласників, як і інформація про те, що з деякими технічними вишами Києва в УДЦР існують Договори на підготовку спеціалістів. Тому не виключно, що для випускників, які незабаром отримають атестати зрілості, це хороша підказка на рахунок того, яку професійну стежину обрати в житті.

По завершенню заходу генеральний директор Володимир Корсун вручив педагогічному колективу освітнього закладу №304 грамоту за підготовку майбутньої технічної еліти України.

20151211_104454 IMG_4511

IMG_4497

IMG_4533

 

IMG_4512

Start typing and press Enter to search