В Державному підприємстві „Український державний центр радіочастот” відбулося навчання працівників, відповідальних за адміністрування та супроводження системи автоматизації „Парус”.

 

До навчання, яке проводили спеціалісти управління науково-технічного забезпечення УДЦР та ТОВ „Парус”, залучалися представники центрального офісу та 26 філій  підприємства.

 

За словами начальника управління УНТЗ УДЦР Володимира Корсака, головною метою проведення заходу було ознайомлення персоналу з новими можливостями функціонування бази даних автоматизованої системи „Парус”, методами адміністрування, а також документообігом, який має бути налагоджено у рамках облікової політики підприємства.

 

Разом з тим, як зазначив заступник начальника УНТЗ Віктор Гаманек, акцент в навчанні був зроблений на оволодінні навичками практичного адміністрування автоматизованої системи „Парус”. Зокрема, в питаннях створення об’єктів БД Oracle, вирішення завдань з розробки шаблонів звітів, додатків до таблиць, а також відпрацювання та формування документів.

 

По закінченню навчання фахівці управління науково-технічного забезпечення УДЦР, разом з розробниками автоматизованої системи „Парус”, провели підсумкову перевірку знань з персоналом, які залучалися до навчання.

 

За результатами іспитів спеціалісти Українського державного центру радіочастот отримали сертифікат та гарантований допуск до виконання посадових обов’язків.

Start typing and press Enter to search