Напередодні професійного свята  в УДЦР пройшли спортивні змагання. Працівники підприємства, які підтримують спортивний рух та ведуть здоровий спосіб життя взяли участь у різних видах спортивної боротьби.

Спортсмени продемонстрували високі результати у настільному тенісі, більярді, силових багатоборствах, футболі, гирьовому спорті та легкій атлетиці.

Не раз наші фахівці представляли держпідприємство та виборювали кубки і медалі у різноманітних турнірах.

Починаючи з 2007 з ініціативи керівництва «Українського державного центру радіочастот» щорічно проводиться Всеукраїнський турнір з футзалу пам’яті Міненкова Олега Валерійовича, який був фундатором футбольної команди Українського державного центру радіочастот.

За останні одинадцять років у турнірі взяло участь 102 команди, які представляли одинадцять міст України. Команда УДЦР ставала семикратним володарем Перехідного кубку чемпіонів.

Окрім того, працівники УДЦР відзначилися на «Медіа Іграх -2017», де здобули медалі у змаганнях з настільного тенісу, 1 місце у жіночій категорії та 3 у парній грі.

Також минулого року завойовано 1 місце в особистому «жіночому розряді» на чемпіонаті з кульової стрільби “Снайпер Столиці”.

На «Іграх столичних підприємств» виборено 2 місце з гирьового спорту в категорії «90 +», дві медалі: 1 місце із армреслінгу та 2 з гирьового спорту в категорії «до 80 кг», 2 місце у гирьовому спорті та 3 із армреслінгу в категорії «до 70 кг».

Нагадаємо, що 2 – 4 листопада відбудеться фінал VII спартакіади “Здоровий Киянин”, у якому візьме участь і команда УДЦР.

 _MG_4114_MG_4024_MG_4112_MG_4033_MG_4079_MG_4106_MG_4104-00362

 

30 жовтня 2018

Start typing and press Enter to search