В Українському державному центрі радіочастот з працівниками, відповідальними за роботу з персоналом, проходять навчання за новою версією програми „Парус”. Облік персоналу та штатний розпис”.

 

 Цей програмний комплекс, призначений для автоматизації роботи відділу кадрів та планово-економічного відділу з можливістю відображення специфіки кожного структурного підрозділу.

 

Впровадження системи „Парус” дозволить працівникам УДЦР здійснювати формування та друк штатного розпису, наказів та кадрових звітів з автоматичним відображенням введених даних  у цьому модулі.

2009-parus-kadry-01

До навчання, яке проводять спеціалісти ТОВ „Парус-Бюджет”, залучено представників центрального офісу підприємства та 26 філій УДЦР.

 

Підготовка фахового персоналу здійснюватиметься поетапно. На першому етапі учасників навчального процесу ознайомлять з основними принципами функціонування програмного комплексу. В подальшому вони будуть оволодівати  навичками його практичного застосування.

2009-parus-kadry-02

Начальник відділу автоматизації – заступник начальника управління науково-технічного забезпечення УДЦР Віктор Гаманек, виступаючи перед учасниками навчання, підкреслив важливість введення в експлуатацію програми та детально зупинився на її функціональних можливостях.

 

Програма „Парус”. Облік персоналу та штатний розпис” є основою усієї облікової звітності, – додав він. – Тому володіти нею ми маємо досконало.

 

Начальник відділу кадрів підприємства Галина Голованова розповіла учасникам навчання про стан кадрової роботи на підприємстві та у філіях, зосередила увагу на основних недоліках та шляхах їх усунення. Вона зазначила, що впровадження програми дозволить суттєво покращити роботу з персоналом.

 

По закінченню навчання розробники програми проведуть підсумкову перевірку знань працівників УДЦР. За результатами іспитів фаховий персонал Українського державного центру радіочастот отримає сертифікат та гарантований допуск до виконання посадових обов’язків.

Start typing and press Enter to search