Підприємства та організації галузі зв’язку України 16 листопада відзначатимуть професійне свято — День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Гідно зустрічає це свято й Державне підприємство „Український державний центр радіочастот”, яке належить до сфери управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації і вже понад 17 років працює задля розвитку та процвітання галузі зв’язку, виконує важливі завдання з радіочастотного менеджменту, забезпечує ефективне користування радіочастотним ресурсом держави та створює умови для впровадження і подальшого розвитку новітніх телекомунікаційних і радіотехнологій.

Візитною карткою підприємства стали створені автоматизована система радіочастотного моніторингу, система супутникового моніторингу, автоматизована система обліку мобільних терміналів на території України. Пишається УДЦР і функціонуванням на європейському рівні Центром сертифікації.

Персонал підприємства складають досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти з усіх напрямів галузі телекомунікацій, які мають відповідний науковий потенціал і певний досвід у виконанні широкого спектру складних робіт та послідовно працюють над впровадженням конкретного плану розвитку УДЦР і тим самим сприяють подальшому розвитку галузі зв’язку.

Понад 85 % фахівців, працюючих на підприємстві, мають вищу освіту. Серед них — 15 кандидатів наук та один доктор наук.

В колективі дуже уважно ставляться до збереження й примноження започаткованих попередніми поколіннями традицій відповідального ставлення до дорученої справи та якісного виконання робіт, задоволення потреб користувачів радіочастотного ресурсу. Розвивають тут і наставництво та дбають про підготовку молодих кадрів.

Напередодні професійного свята в УДЦР відбулася традиційна зустріч ветеранів праці з адміністрацією підприємства.

2013-11-14_01

Заступник начальника УДЦР Олександр Степанов щиро привітав гостей із святом, а також висловив слова вдячності всім, хто писав історію УДЦР, хто в різні роки самовіддано виконував визначені завдання і нарощував виробничі показники.

Ветерани дізналися й про сьогоднішні досягнення підприємства та перспективи його розвитку.

У свою чергу ветерани подякували керівництву УДЦР за турботу про них, а також побажали всім працівникам підприємства подальших успіхів у реалізації виробничих та життєвих планів.

 

Start typing and press Enter to search