В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підбито підсумки виробничої діяльності підприємства у 2009 році.

 

Начальник УДЦР Павло Слободянюк, виступаючи перед заступниками начальника УДЦР та керівниками структурних підрозділів підприємства,  відзначив, що  виробничі показники підприємства, у порівнянні з 2008 роком, покращилися. Фінансовий  план на 2009 рік  виконаний. Спостерігається позитивна динаміка зростання доходів. Їх приріст відбувся більшою мірою за рахунок надходжень від проведення радіочастотного моніторингу. А це становить близько 75% загальних доходів Центру.

 

Іншим джерелом, що дозволило збільшити доходи підприємства є зростання обсягів надання послуг замовникам. Це стосується оформлення висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, координації частото- присвоєнь для РЕЗ України та інших країн.

 

Значну роботу проведено, наголосив керівник підприємства, з оформлення  дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП, яких видано майже вдвічі більше ніж у 2008 році. Легалізація ввезення мобільних терміналів, за уточненими даними Держмитслужби, дозволила поповнити державний бюджет на суму 535 мільйонів гривень.

 

Ефективно здійснювалися й вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, підготовка висновків щодо виділення номерного ресурсу за заявами операторів, роботи з сертифікації продукції тощо.

 

У доповіді було дано принципову оцінку діяльності кожного структурного підрозділу.

 

– Досить високі показники досягнуті, – сказав Павло Слободянюк, – завдяки науковій організації праці, розробці та впровадженню нормативної бази, удосконаленню виробничих процесів, модернізації обладнання та застосування сучасного програмного забезпечення. А ще – високому рівню відповідальності кожного фахівця за доручену справу.

 

Керівник УДЦР також підкреслив, що темп на зростання виробничих показників взято високий. Його потрібно підтримувати і в подальшому. Тоді відмінний результат буде забезпечено. Зараз основні зусилля треба зосередити на реалізації Плану розвитку УДЦР на 2010 рік. При цьому особливу увагу звернути на ефективність виконання робіт, якість надання послуг та повну реалізацію потенціалу і кваліфікації персоналу.

Start typing and press Enter to search