12 листопада в Українському державному центрі радіочастот відбулася селекторна нарада з керівниками філій щодо підбиття підсумків діяльності підприємства за 9 місяців 2015 року.

У нараді під головуванням генерального директора держпідприємства Володимира Корсуна брали участь директори за напрямками, начальники філій УДЦР та начальники окремих структурних підрозділів.

Нарада з керівниками носила принциповий характер.

Керівник підприємства наголосив, що до кінця року залишилося не багато часу, тому треба акумулювати всі сили, прийняти найоптимальніші рішення, аби в четвертому кварталі вдалося покращити показники виробничої діяльності.

В ході наради також виступили директори за напрямками. Вони більш конкретно охарактеризували діяльність кожної філії, зосередивши увагу керівників на підвищенні відповідальності за доручену ділянку роботи.

За підсумками селекторної наради керівники філій отримали відповідні доручення та завдання, виконання яких дозволить підприємству отримати високі виробничі показники в 4 кварталі та ефективно розвиватися у майбутньому.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search