В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності структурних підрозділів підприємства за 3-й квартал 2009 року.

 

Начальник УДЦР Павло Слободянюк, оцінюючи основні показники роботи підрозділів, відзначив, що план доходів підприємства як за третій квартал, так і в цілому за дев’ять місяців поточного року, виконано. Кращих результатів досягли управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління телекомунікацій і Випробувальний центр.

 

Фахівцями підприємства, зокрема, надано 8034 висновки щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та 9766 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, виконано 41584 інструментальних оцінки параметрів випромінювання РЕЗ із складанням відповідних протоколів та опрацьовано 46 заявок щодо усунення дії джерел радіозавад і виявлено 108 порушень використання радіочастотного ресурсу, оформлено 1506 дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП, а 1351 – на їх реалізацію. Крім того, в процесі перевірок було виявлено 40663 телефонних номери, які використовувалися з порушенням порядку маршрутизації трафіку, проведено 140 сертифікаційних випробувань і відповідно оформлено стільки ж протоколів тощо.

 

Керівник підприємства визначив завдання на четвертий квартал 2009 року і підкреслив, що головне – не знижувати набраного темпу, підтримувати чітку виконавську дисципліну.

Start typing and press Enter to search