Вчора в Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підбито підсумки виробничої діяльності підприємства у 2008 році.

 

В нараді взяли участь заступники начальника, керівники структурних підрозділів та начальники філій УДЦР.

 

Начальник Центру Павло Слободянюк у своєму виступі дав принципову оцінку діяльності структурних підрозділів підприємства та його філій за 2008 рік, зупинився на основних проблемах та визначив шляхи покращення виробничих показників у 2009 році.

 

Як зазначив керівник підприємства, за підсумками виробничої та фінансово-економічної діяльності Український державний центр радіочастот виконав планові показники і в цілому успішно завершив 2008 рік.

 

Більш докладно за напрямками діяльності підприємства виступили заступники керівника Центру.

 

На основних проблемах в питаннях радіочастотних присвоєнь акцентував увагу присутніх перший заступник начальника Євген Хаіров.

 

Заступник начальника з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко розповів учасникам наради про результати діяльності УДЦР з технічного радіоконтролю.

 

Володимир Кіріченко, заступник начальника з питань РЕЗ охарактеризував стан ринку радіоелектронних засобів, здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України та за операторами телекомунікацій, а також повідомив про запровадження нових правил щодо ввезення з-за кордону в Україну РЕЗ та ВП та їх реалізації.

 

Про підсумки господарської діяльності, зокрема виконання плану державних закупівель у 2008 році, учасників наради поінформував заступник начальника Вадим Ковальський. Він зосередив увагу керівників філій на необхідність більш відповідального ставлення до проведення тендерних закупівель товарів та послуг у 2009 році.

 

Стосовно стану облікової політики УДЦР, планування та звітності виступила головний бухгалтер підприємства Олена Красносільська.

 

На питаннях з вимірювання телекомунікаційних мереж  та розвитку телекомунікацій в УДЦР зупинився у виступі начальник управління телекомунікацій Михайло Матяшенко.

 

Підбиваючи підсумки наради, Павло Слободянюк зазначив, що колектив має певні резерви для вдосконалення діяльності та нарощування показників. Вони криються в ефективному використанні сучасного обладнання та  людського потенціалу, виконавчої дисципліни працівників Центру.

 

Начальник УДЦР також висловив впевненість, що згуртована та злагоджена робота колективу підприємства у 2009 році забезпечить успішне виконання завдань, поставлених перед Центром.

 

За підсумками виробничої та фінансово-економічної діяльності кращими, за категоріями, визначено Дніпропетровську, Донецьку та Одеську філії. Другі місця посіли Волинська, Харківська та Житомирська філії. На третій позиції – Закарпатська, Івано-Франківська та Сумська філія УДЦР.

Start typing and press Enter to search