2009-07-21-01

 

В Державному підприємстві „Український державний центр радіочастот” відбулося підбиття підсумків виробничої діяльності за II квартал 2009 року.

 

В нараді взяли участь заступники начальника, керівники структурних підрозділів УДЦР.

 

Детальний аналіз досягнутих результатів зробив начальник УДЦР Павло Слободянюк. Він охарактеризував загальний стан справ по основних напрямах діяльності підприємства. За його словами план другого кварталу поточного року виконано за всіма показниками, визначеними системою управління якістю.

 

За підсумками II кварталу найкращих результатів у виробничій та фінансово-економічній діяльності досягли управління радіочастотних присвоєнь, управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління телекомунікацій.

 

Керівник УДЦР зупинився на роботі за звітний період кожного структурного підрозділу, але основну увагу звернув на розв’язання проблем, які на цей час існують в Центрі. Він також визначив шляхи їх розв’язання та окреслив завдання на III квартал 2009 року.

 

Павло Слободянюк також визначив основні напрямки стратегії розвитку УДЦР на найближчу перспективу. Основними з них є радіочастотний моніторинг, присвоєння радіочастот, ввезення та реалізація РЕЗ та ВП, випробувальні роботи та сертифікація, моніторинг телефонних мереж загального користування та номерний ресурс, розвиток виробничо-господарської бази.

 

Роботи, спрямовані на забезпечення виконання цих завдань, – підкреслив начальник УДЦР, – мають бути пріоритетними.

Start typing and press Enter to search