Вчора в Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підбито підсумки діяльності підприємства за 2010 рік та визначено пріоритетні напрями подальшого його розвитку.

 

Начальник підприємства Павло Слободянюк, під час виступу перед заступниками начальника УДЦР та керівниками структурних підрозділів відзначив, що колектив доклав чимало зусиль для виконання покладених на підприємство завдань та функцій. Виробничі показники УДЦР у минулому році, у порівнянні з 2009 роком, покращилися. Фінансовий план підприємства виконано на 110%, а приріст доходів порівняно з доходами 2009 року склав 15%. Стабільне надходження коштів до Держбюджету відбувалося в основному за рахунок сплати за проведення радіочастотного моніторингу, а також завдяки зростанню обсягів надання послуг населенню. Серед них – оформлення висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, координації частотоприсвоєнь для РЕЗ України та інших країн тощо.

 

Павло Слободянюк також відзначив ефективну роботу фахівців, які займалися оформленням дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП, вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж, підготовкою висновків щодо виділення номерного ресурсу за заявами операторів, сертифікацією продукції тощо.

 

Вагомі здобутки є й у сфері міжнародної співпраці. У 2010 році забезпечено проведення в УДЦР 22 міжнародних заходів та участь представників підприємства у 24 засіданнях дослідних комісій та робочих груп, що здійснюють діяльність під егідою МСЕ, СЕПТ,  ETSI та РСЗ.

 

Не залишився поза уваги керівника УДЦР й такий важливий напрямок діяльності як науково-технічне забезпечення виробничих процесів на підприємстві. Успішно, наприклад, завершено роботи з переходу на новітню платформу єдиної інформаційної системи ICS Manager nG, запровадження центральної облікової бази даних радіочастотних присвоєнь усіх радіотехнологій на базі програмного комплексу ICS Telecom, вдосконалення інформаційно-телекомунікаційної мережі підприємства, а також роботи, які пов’язані з нормативно-правовим  забезпеченням технічного радіоконтролю.

 

Проаналізувавши діяльність кожного структурного підрозділу протягом року, начальник підприємства підкреслив, що 2011 рік буде не менш напруженим ніж попередній.

 

Тому нам необхідно мобілізувати резерви, завдяки яким маємо забезпечити виконання планових завдань, удосконалити методи роботи, – зазначив Павло Слободянюк. – До цього спонукають висока оцінка результатів діяльності УДЦР у минулому році з боку Національного бізнес-рейтингу, і те, що нашому підприємству відводяться ключові позиції в економічному розвитку держави.

Start typing and press Enter to search