В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підбито підсумки виробничої діяльності філій підприємства за 2 квартал та перше півріччя поточного року.

2011-08-01_p01

У заході брали участь заступники начальника УДЦР, керівники структурних підрозділів та начальники філій.

 

З виробничими результатами присутніх ознайомив начальник УДЦР Павло Слободянюк.

2011-08-01_p02

Оцінюючи діяльність структурних підрозділів та філій УДЦР, керівник підприємства зазначив, що по багатьох напрямках завдання виконати вдалося. Більш того, є тенденція до нарощування показників.

 

Водночас, Павло Слободянюк назвав найбільш проблемні питання та окреслив завдання на друге півріччя.

 

Більш детально проаналізували причини досягнень та втрат структурних підрозділів та філій підприємства заступники начальника УДЦР.

2011-08-01_p03

На основних результатах та проблемних питаннях здійснення присвоєнь радіочастот, а також стан автоматизації процесу документообігу зупинився перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров.

 

Про діяльність філій, що спрямована на здійснення радіочастотного моніторингу, боротьбу з незаконно діючими пристроями та радіозавадами, розповів заступник начальника УДЦР з радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко. Він також поділився з присутніми планами подальшого розвитку системи радіочастотного моніторингу, ходом підготовки до проведення чемпіонату з футболу Євро-2012.

 

Начальник управління телекомунікацій Михайло Матяшенко проаналізував результати діяльності філій з питань організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж. В ході виступу він наголосив на ефективності взаємодії працівників філій УДЦР з правоохоронними органами та представниками Державної інспекції зв’язку.

 

Заступник начальника УДЦР із загальних питань Вадим Ковальський зосередив увагу на виконанні плану державних закупівель.

 

Володимир Кіріченко, заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП, звітував про основні результати діяльності з врегулювання процедур ввезення, реалізації та ПТК РЕЗ і ВП, а також поінформував присутніх про зміни в законодавстві, які регулюють діяльність галузі.

 

Кращими за результатами роботи серед філій (по категоріях) визнано Вінницьку, Дніпропетровську і Львівську філії. Гарні показники також мають Хмельницька, Івано-Франківська та Закарпатська філії.

Start typing and press Enter to search