В Українському державному центрі радіочастот завершився семінар  «Проблемні питання впровадження Технічного регламенту радіообладнання», у якому брали участь представники Держспецзв’язку, НКРЗІ, а також  органів, призначених на виконання регламенту.

За словами начальника ЦС УДЦР Олександра Лисенка, спільний захід за участю фахівців органів з оцінки відповідності, присвяченого проблемним питанням з впровадження Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України, №355 від 24 травня 2017 року,  проводився в Україні вперше.

Протягом двох днів учасники обговорили низку питань, що стосуються деяких аспектів застосування технічного регламенту, зокрема процедур оцінки відповідності, розглянули питання щодо вимог до призначених органів,  а також координацію їхньої діяльності.

Наприкінці семінару фахівці висловили свої пропозиції та рекомендації  щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів у сфері оцінки відповідності продукції.

Начальник ЦС УДЦР Олександр Лисенко також ознайомив гостей із завданнями центру та випробувальними лабораторіями, які дають можливість проводити в Україні комплексні випробування технічних засобів різного призначення на рівні європейських випробувальних центрів.

Для довідки:

Рішення про затвердження Технічного регламенту  (ТР) прийняте на виконання вимог Угоди про Асоціацію Україна – ЄС. Зазначений документ встановлює вимоги до радіообладнання, яке надається на ринку та вводиться в експлуатацію в Україні незалежно від форми постачання. Однією з суттєвих вимог ТР передбачено, що радіообладнання повинно бути розроблено таким чином, щоб забезпечити захист здоров’я, безпеку людей і домашніх тварин, захист власності, в тому числі з урахуванням вимог безпеки.

Переглянути відеосюжет:https://www.youtube.com/watch?v=X-Ng8uKZe5k

_MG_3431-групове фото_MG_3232_MG_3368_MG_3387_MG_3316_MG_3349

05 жовтня 2018

Start typing and press Enter to search