25 лютого о 10:00 в ДП „Український державний центр радіочастот” відбудеться 28/34 спільне засідання Комісії РСЗ з питань регулювання використання радіочастотного спектру і ЕМС РЕЗ та Комісії РСЗ із супутникового зв’язку, телевізійного і звукового радіомовлення.

 

У засіданні братимуть участь понад 50 фахівців країн-членів СНД, а також представники Виконкому Регіональної співдружності в галузі  зв’язку та Бюро радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

 

Україну представлятимуть фахівці Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Українського державного центру радіочастот, Державної адміністрації зв’язку, Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення, Національної радіокомпанії України, Концерну РРТ.

 

Представники УДЦР беруть активну участь у діяльності зазначених Комісій РСЗ, зокрема, перший заступник начальника УДЦР Хаіров Є.В. обіймає посаду заступника Голови Комісії РСЗ із супутникового зв’язку, телевізійного і звукового радіомовлення. Під час засідання фахівці УДЦР представлять доповіді „Про впровадження цифрового телевізійного мовлення в Україні” та „Підходи до перерозподілу радіочастотного ресурсу мереж синхронного звукового мовлення колишнього СРСР в діапазоні довгих та середніх хвиль”. Крім того, в ході  міжнародного форуму планується обговорити такі питання:

 

 

  • результати 41-го засідання Ради голів АЗ РСЗ та завдання, які стоять перед Комісіями з ЕМС та радіомовлення (доповідає Голова Комісії з ЕМС РЕЗ, керівник Федерального агентства зв’язку В.М. Бугаєнко (Росія);

 

  • про хід виконання робіт з розробки загальної таблиці розподілу частот країн СНД;

 

  • хід підготовки АЗ РСЗ до Асамблеї радіозв’язку та Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ 2012 року;

 

  • впровадження перспективних технологій безпроводового доступу в країнах-учасницях РСЗ;

 

  • планування використання смуги частот 790-862 МГц;

 

  • взаємодія  АЗ РСЗ з вивчення актуальних напрямків розвитку супутникового зв’язку.

 

 

Захід проходитиме за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 15-й кілометр.

 

Start typing and press Enter to search