Про це повідомив начальник Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” Павло Слободянюк, аналізуючи діяльність управління телекомунікації УДЦР у першому півріччі 2009 року.

 

За словами Павла Слободянюка, всі заходи з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж виконані в повному обсязі. Фахівцями управління проведено 480 заходів, пов’язаних з вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж загального користування, у тому числі щодо маршрутизації міжнародного та міжміського трафіку.

 

Під час вимірювань телекомунікаційних мереж операторів зв’язку виявлено 156126 порушень (70147- за другий квартал). Основна їх частина стосується використання телефонних номерів.

 

Документи про недотримання операторами зв’язку вимог чинного законодавства у телекомунікаційній сфері направлені для прийняття рішення до контрольних та правоохоронних органів України.

 

Відповідно до рішення НКРЗ, на Український державний центр радіочастот також покладені завдання щодо підготовки висновків про виділення номерного ресурсу.

 

Як відзначив, керівник УДЦР, у першому півріччі поточного року висновки щодо виділення (переоформлення) номерного ресурсу та кодів пунктів сигналізації СКС-7 та кодів послуг готувалися УТК в установлені терміни. Всього було підготовлено та надано операторам 213 висновків. За цей же період опрацьовано та введено в базу даних звіти операторів телекомунікацій по 1571 дозволу на використання номерного ресурсу.

 

Крім того, на виконання Перспективного плану Національної комісії з питань регулювання зв’язку України на 2009 рік щодо участі у заходах по переходу телефонної мережі загального користування на перспективну систему нумерації, проведено аналіз бази даних номерного ресурсу. З цього приводу УДЦР розглянув можливість переоформлення дозволів на використання 788 скорочених номерів для переключення існуючих скорочених номерів на перспективну систему нумерації.

Start typing and press Enter to search