Сьогодні, 9 вересня в Одесі розпочалася щорічна Всеукраїнська конференція «Telecom Ukraine – 2016».

У представницькому форумі беруть участь оператори зв’язку,  представники і керівники підприємств телекомунікаційної галузі, органів державної влади та профільних асоціацій. Український державний центр радіочастот представляють на цьому заході виконавчий директор державного підприємства Вадим Гулько та директор IT-напрямку Вікторія Трощенко.

Під час відкритої сесії «Мобільний та фіксований зв’язок», організованої Українською асоціацією операторів зв’язку «Телас», Вікторія Трощенко презентувала учасникам форуму Концепцію запровадження УДЦР Порталу послуг для бізнесу, а саме електронного кабінету оператора телекомунікацій, чим викликала неабияку зацікавленість в учасників заходу.

Головна ідея Порталу у тому, що УДЦР у відносинах з бізнесом йде в ногу з часом і максимально відмовляється від паперового документообороту і переходить на електронні заявки.

Крім того, в електронному кабінеті можна буде побачити весь перелік своїх базових і абонентських станцій, отримані документи по ним, проконтролювати терміни їх дії, подати заявки в електронній формі на нові радіоелектронні засоби і мати можливість відстежити всі стадії проходження цієї заявки.

Це в свою чергу дозволить операторам та провайдерам телекомунікацій більш оперативно отримувати і переоформляти необхідні документи, аналізувати стратегію проникнення конкурентів та успішно розвивати свій бізнес.

Коментуючи презентацію УДЦР, Голова Ради Асоціації «Телас» Леонід Ошеров зазначив, що  презентована Концепція порталу послуг – це революція у відносинах з бізнесом.

Start typing and press Enter to search