В Українському державному центрі радіочастот відбулася розширена нарада з заступниками начальника УДЦР та керівниками структурних підрозділів, на якій підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за другий квартал 2010 року.

 

За словами начальника УДЦР Павла Слободянюка, виробничі показники підприємства за перше півріччя 2010 року можна визначити успішними. План основних робіт виконаний на 106 %.

 

Найкращих результатів, відзначив він, досягнули Випробувальний центр УДЦР та відділ сертифікації та управління якістю. Виконання плану їх доходів становить 155 %.

 

Начальник УДЦР також підкреслив, що вагомий внесок у загальні результати підприємства зробили управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління телекомунікацій, управління радіочастотних присвоєнь та управління радіочастотного моніторингу.

 

Фахівцями підприємства виконаний значний обсяг робіт, зокрема, проведено і відповідно оформлено135 протоколів сертифікаційних випробувань, виконано інструментальну оцінку параметрів випромінювання РЕЗ та складено 38919 відповідних протоколів, проведено 73 заходи щодо усунення виявлених, за результатами технічного радіоконтролю, порушень користування радіочастотним ресурсом України.

 

Крім того, спеціалістами УДЦР здійснено вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж та складено 136 протоколів, оформлено 1047 дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП, а також 242 дозвільних документи на реалізацію РЕЗ та ВП, надано 8272 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування тощо.

 

– Високі економічні показники підприємства, – відзначив Павло Слободянюк, – досягнуті завдяки професійній роботі персоналу. Начальник УДЦР подякував працівникам за відповідальність і високоефективну працю й висловив впевненість, що із збереженням високого темпу в роботі державне підприємство стане більш ефективним та прибутковим.

 

Він також звернув увагу керівників структурних підрозділів на пошук шляхів розв’язання проблемних питань й визначив завдання на найближчу перспективу.

 

Start typing and press Enter to search