В Українському державному центрі радіочастот завершилося засідання Робочої групи з управління радіочастотним спектром при Комісії РСЗ з регулювання використання радіочастотного спектру і супутникових орбіт.

2012-09-18

В рамках засідання Робочої групи, Головою якої є перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров, прийнято низку важливих документів.

 

Зокрема, схвалено опитувальник з використання діапазонів частот 800 МГц, 2,3 ГГц, 2,5 ГГц, 3,6 ГГц та використання супутникових терміналів VSAT в Ku та Ka діапазонах частот у країнах – учасницях РСЗ, опитувальник зі стягнення плати за виділення і використання радіочастотного спектру.

 

Представникам адміністрацій зв’язку Російської Федерації та України було доручено підготувати для розгляду інформацію про перспективи впровадження систем когнітивного радіо в смугах частот УКХ діапазону.

 

Чималий інтерес учасників засідання викликав досвід АЗ України з організації радіочастотного забезпечення і радіоконтролю при проведенні ЄВРО-2012. В контексті цього питання члени РГ запропонували українським колегам оформити внесок на підставі представлених результатів і продовжити обмін досвідом з питань радіочастотного забезпечення масових спортивно-культурних подій.

 

Підсумовуючи проведену роботу, яка на погляд учасників заходу носила конструктивний та плідний характер, Голова робочої групи Євген Хаіров відзначив, що виконання поставлених перед групою завдань дозволить АЗ РСЗ якісно вирішувати питання з впровадження перспективних радіотехнологій як в країнах – учасницях організації, так і в інших державах.

 

Також учасники заходу схвалили План роботи Робочої групи на 2012-2013 роки та обговорили деякі аспекти подальшої співпраці.

Start typing and press Enter to search