Сьогодні, 22 квітня, в м. Женева (Швейцарська Конфедерація) відкрилося засідання Групи доповідачів з питання Q8/11 стосовно боротьби з контрафактними пристроями електрозв’язку.

Від України в заході бере участь представник Українського державного центру радіочастот.

На черговому засіданні Групи доповідачів з питання Q8/11 учасники обговорять пропозиції (внески) адміністрацій зв’язку країн-членів МСЕ за тематикою засідання, включно з використанням додатку до Технічного звіту МСЕ «Контрафактне обладнання ІКТ».

Треба зазначити, що третину Технічного звіту МСЕ надано Адміністрацією зв’язку України, з детальним описом функціонування реалізованої в УДЦР Автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України та відповідних регуляторних процедур ввезення і реєстрації кінцевого обладнання.

Нагадаємо, що ефективність системи АІСОМТУ в Україні визнана як МСЕ, так і Форумом виробників мобільного обладнання (ММF), членами якого є відомі компанії-виробники Applе, Cisco, Ericsson, Intel, Lg, Microsoft, Motorola Solution, Motorola Mobility, Nokia, Samsung, Sony, що представляють 80% глобальних продаж мобільних терміналів.

У «Довідкових керівних вказівках ММF для урядів щодо контрафактних мобільних телефонів» визнано, що реалізація технології блокування мобільних пристроїв у мережі на основі кодів ІМЕІ найкращим чином представлена відповідними процесами в Україні та Туреччині.

Для довідки

Група доповідачів з питання Q8/11 Робочої групи 3/11 «Формування мереж застосувань і послуг, включно з технологіями IоT та М2М 11-ї Дослідної комісії «Вимоги до сигналізації, протоколи і специфікації тестування» Сектору стандартизації електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) в листопаді 2014 року завершила розробку і затвердження Технічного звіту МСЕ «Контрафактне обладнання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

Сектор стандартизації електрозв’язку МСЕ об’єднує експертів всього світу з метою розробки міжнародних стандартів, відомих як Рекомендації МСЕ-Т, що визначають глобальну інфраструктуру ІКТ та мають вирішальне значення для забезпечення функціональної сумісності мереж і обладнання інформаційно-комунікаційних технологій.

Засідання Робочої групи триватиме до 24.04.2015 року.  

 

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search