Майже всі порушення припадають на мережі мобільного зв’язку

За період з 14 по 20 травня фахівці УДЦР підготували 5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 415 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 434 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1604 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

В мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 11208 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 12 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 29224 РЕЗ, виявили 51 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 164 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Одеській (32), Рівненській (24), Закарпатській (22), Вінницькій (20), Дніпропетровській (18) областях, а також у місті Києві та Київській області (22).

Також виявлено та усунено дію 5 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 71 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 14 по 20 травня до бази даних внесено 208 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями Центру сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 25 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search