Луганська філія УДЦР ініціювала та спільно з представниками Східного управління Державної інспекції зв’язку, Управління МВС в Луганській області провела оперативні заходи щодо недопущення реалізації РЕЗ та ВП, в тому числі мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких відсутні в узагальненій базі даних кодів ІМЕІ, яку веде Український державний центр радіочастот.

 

В одному з магазинів із продажу мобільних терміналів виявлено факт продажу несертифікованих телефонів відApple моделей „iPhone Black 8GB”, „iPhone 4 Black 16GB”, „iPhone 4 Black  32GB” та пристрою „iPad 64 GB”. Коди ІМЕІ цих апаратів стільникового зв’язку до того ж відсутні в узагальненій базі даних.

 

За цим фактом співробітники Державної інспекції зв’язку склали протокол за ст.146 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а співробітники міліції вилучили у підприємця 5 засобів мобільного зв’язку на загальну суму 37,5 тисяч гривень.

 

Український державний центр радіочастот нагадує, що реалізація телефонів зазначених марок в Україні здійснювалася у нелегальний спосіб. Придбаний таким чином телефон найближчим часом міг перетворитися на нікому непотрібну іграшку. Адже код ІМЕІ такого терміналу буде внесений до „сірого” списку і згодом обслуговуватися оператором не буде.

Start typing and press Enter to search