2011-11-23_p01

Під час ювілейного засідання, яке відбудеться 7 грудня, планується розглянути основні досягнення в галузі телекомунікацій в країнах СНД за 20 років роботи РСЗ, перспективи та стратегічні напрями подальшого співробітництва між державами, а також обговорити роль галузі зв’язку у соціальному та економічному розвитку країн РСЗ.

 

В рамках заходу 8 грудня відкриється спеціалізований Міжнародний форум «Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД і Східної Європи».

 

За повідомленням прес-служби НКРЗ, на нього запрошено Глав адміністрацій зв’язку Регіональної співдружності в галузі зв’язку, представників державних організацій, операторів, виробників, вендорів, лідерів професійного і ділового співтовариства України та зарубіжних країн, а також представників ЗМІ.

 

Учасники форуму зможуть обмінятися практичним досвідом розвитку галузі ІКТ, отримати об’єктивну оцінку тенденцій розвитку телекомунікацій країн СНД і Східної Європи, обговорити проблеми та основні напрями розвитку галузі, а також отримати ексклюзивні експертні висновки щодо ситуації на ринку телекомунікацій від керівників галузі.

 

Організаційне забезпечення заходу здійснює Торгово-промислова палата України за підтримки Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

Start typing and press Enter to search