Поліпшенню якості надання телекомунікаційних послуг сьогодні приділяється особлива увага. У грудні 2012 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, рішенням від 20.12.2012 № 670 визначила Перелік показників якості послуг фіксованого телефонного зв’язку, рівні яких підлягають оприлюдненню операторами телекомунікацій у 2014 році. Згідно з цим рішенням оператори зобов’язані протягом 2013 року забезпечити проведення відповідних випробувань. Деякі показники, які увійшли до Переліку, можна визначати тільки шляхом технічних випробувань, що потребує проведення статистичної обробки значного обсягу даних міжстанційного сигнального обміну під час надання послуг фіксованого телефонного зв’язку. А таку роботу мають виконувати фахівці певної кваліфікації із застосуванням багатофункціональних аналізаторів сигналізацій.

2013-03-05_01

У зв’язку з цим в Українському державному центрі радіочастот відбулося навчання фахівців філій підприємства з питань вимірювань показників якості телекомунікаційних послуг фіксованого телефонного зв’язку.

2013-03-05_04

Як зазначив начальник управління телекомунікацій УДЦР Михайло Матяшенко, спеціалісти вчилися практичному застосуванню Методики випробувань показників якості телекомунікаційних послуг з використанням вимірювальних засобів зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

2013-03-05_03

Заняття, як свідчать результати, пройшли на високому методичному рівні. А це, на думку керівництва підприємства, дозволить фахівцям УДЦР успішно проводити випробування показників якості телекомунікаційних послуг на мережах операторів фіксованого зв’язку за їх замовленням, відповідно до укладених договорів.

2013-03-05_02

Start typing and press Enter to search