Відповідно до плану заходів Регіональної співдружності у галузі зв’язку в м. Баку (Азербайджанська Республіка) відбулося друге засідання Робочої групи з радіомовлення (РГ РМ), яка була створена при Комісії з регулювання використання радіочастотного спектра і супутникових орбіт.

Від України у заході брали участь представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі радіозв’язку та інформатизації, та Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

На засіданні Робочої групи обговорювалися питання, пов’язані з виконанням плану роботи РГ РМ, впровадженням наземного цифрового телевізійного мовлення (НЦТМ), підготовкою проекту нової редакції «Рекомендації з технічних основ планування мереж цифрового телевізійного мовлення АЗ РСЗ» у частині захисних відносин стандарту DVB-T2.

Учасники засідання також розглянули питання щодо проведення робіт із стандартизації параметрів приймальних установок НЦТМ та робіт в рамках Регіональної угоди між адміністраціями зв’язку країн – учасниць РСЗ з координації частотних присвоєнь, які раніше використовувалися в загальних синхронних мережах в діапазонах 148,5-283,5 кГц, 526,5-1606,5 кГц.

Під час заходу фахівці ознайомилися з матеріалами щодо можливостей перепланування (модифікація плану GE-06) наземної мовної служби і розробки пропозицій в загальну позицію АЗ РСЗ з використанням смуги частот 694-790 МГц, подальшого розвитку цифрового та звукового телерадіомовлення після 2015 року.

На засіданні також розглядалися та були прийняті за основу попередні матеріали щодо подальшого розвитку НЦТВ із урахуванням інтересів країн – учасниць РСЗ, та стосовно порядку взаємодії АЗ РСЗ у використанні аналогових станцій після закінчення перехідного періоду в 2015 році.

Start typing and press Enter to search