На порядок денний престижного світового форуму винесені теми, проекти і програми, що стосуються стратегії розвитку електрозв’язку та інформаційно-комунікаційних технологій на наступний чотирирічний цикл, а також сприяють поглибленню міжнародного співробітництва.

 

В роботі конференції бере участь й українська делегація на чолі з Першим заступником голови Державної адміністрації зв’язку України Оленою Довгаленко. До складу входить і представник УДЦР, начальник управління аналізу та міжнародної взаємодії Дмитро Проценко. До речі, на початку роботи конференції його обрали головою одного з Комітетів, на якому зокрема, розглядатимуться питання регіональних ініціатив та проектів, в тому числі і внесків України.

 

На засіданні, що відбулося за участі Міністрів та голів Адміністрацій зв’язку держав-членів МСЕ, з доповіддю виступила керівник української делегації Олена Довгаленко. Вона ознайомила присутніх з досягненнями і проблемами галузі зв’язку України та основними напрямками і перспективою співпраці нашої країни з МСЕ.

 

Українська делегація вже провела переговори з Генеральним секретарем МСЕ Х. Туре, заступником Генерального секретаря МСЕ Х. Чжао, а також зустрілася з директорами трьох Бюро МСЕ.

 

Також проведені переговори з головами делегацій країн, метою яких є підтримка кандидатури України на переобрання до складу Ради МСЕ на Повноважній конференції МСЕ 2010 року.

 

Конференція продовжує роботу.

Start typing and press Enter to search