Фахівці з радіочастотного моніторингу Українського державного центру радіочастот у третьому кварталі 2012 року на території України зафіксували та вжили визначених законодавством заходів щодо усунення 4188 порушень у користуванні радіочастотним ресурсом. 3279 з них припадає на роботу радіоелектронних засобів, які не мають дозволів від УДЦР на експлуатацію.

Переважна більшість випадків недотримання визначених чинним законодавством вимог належать до радіотехнологій широкосмугового доступу (1552), радіорелейного зв’язку (563), ультракороткохвильового та короткохвильового радіозв’язку (108). До списку порушників потрапили також телевізійне (248) та звукове мовлення (168).

Як і в попередньому кварталі, найбільшу кількість незаконно діючих пристроїв було виявлено в м. Києві та Київській області (370). Серед «лідерів» також Харківська (249), Миколаївська (180), Дніпропетровська (150), Одеська (146) області, АР Крим та м. Севастополь (114).

Структурні підрозділи УДЦР також провели заходи щодо захисту присвоєнь радіочастот користувачів радіочастотного ресурсу України. Фахівці виявили та вжили заходів щодо усунення дії 200 джерел радіозавад, що негативно впливали на роботу радіоелектронних засобів. Основними постачальниками радіозавад є Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Черкаська, Одеська області, м. Київ та Київська область, АР Крим та м. Севастополь.

Start typing and press Enter to search