Такі дані оприлюднив заступник начальника Українського державного центру радіочастот з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко на виробничій нараді з керівниками філій підприємства.

 

За підсумками I кварталу, повідомив він, фахівці управління РЕЗ та ВП (УРЗП) опрацювали 1375комплектів заявочних документів на отримання дозволів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП. Оформлено дозволів на ввезення 2109649 одиниць РЕЗ та ВП, з них – 2035772 одиниць мобільних телефонів (всього у 2009 році ввезено з-за кордону до України 4638889 одиниць радіотелефонів стільникового зв’язку).

 

Володимир Кіріченко зазначив, що станом на 1.04.10 в Україні зареєстровано 7516 суб’єктів господарювання, які мають дозволи від УДЦР на реалізацію радіоелектронних засобів. За перший квартал 2010 року 253 дозволи анульовано. Серед основних причин анулювання дозволів, підкреслив він, зміна суб’єктом господарювання місця реалізації або припинення цього виду діяльності.

 

Крім того, заступник начальника УДЦР поінформував, що в базі даних, яка є складовою автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України, знаходиться більше 85 мільйонів кодів ІМЕІ апаратів мобільного зв’язку.

Start typing and press Enter to search