Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили на території України понад 100 порушень у використанні радіоелектронних засобів, які експлуатувалися з ознаками недотримання  Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

З них 71 –  пов’язане з відсутністю у суб’єктів господарювання дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ, 34 – нехтування правилами визначеними  умовами цих дозволів.

Найбільше порушень виявлено на Херсонщині (17), Черкащині (16) та на Запоріжжі (10).

Із усунених у звітному періоді 134 порушень, зафіксованих раніше, значну кількість РЕЗ приведено у відповідність до чинного законодавства у Вінницькій (29), Полтавській (15) та Запорізькій (11) областях.

Також в період з 13 по 19 лютого фахівці Департаменту радіослужби оформили та видали користувачам 1371 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1530 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 942  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж загального користування. За результатами цієї роботи було виявлено 3690 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Крім того, фахівцями УДЦР складено 172 акта первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями Центру з сертифікації УДЦР проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 58 випробувань, видано 7 сертифікатів відповідності.


Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search