За період з 26 листопада по 2 грудня підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтрольпараметрів випромінювання 25 162 РЕЗ, виявили 210 незаконно діючих пристроїв та 49 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявленов Дніпропетровській, Черкаській, Полтавській, Донецькій областях та на Київщині.

Також виявлено та усунено дію 4 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 63 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зазначений період фахівці УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 268 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 357 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 903 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Зокрема, станом на 4.12.2015 року для розгортання в Україні мережі 3G операторам видано 7 441 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та 6596 дозволів на їх експлуатацію.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4 757 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – в мережах мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень надання телекомунікаційних послуг призупинено.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За минулий тижденьдо бази даних внесено 65 363 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 39 випробувань.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search