На засіданні, яке відбулося вчора, розглянуто низку важливих питань щодо діяльності державного підприємства, а також проекти деяких нормативних актів.

 

Комісія розглянула та взяла до відома Фінансовий план УДЦР на 2009 рік. Схвалено план заходів щодо розвитку підприємства та виконання Фінансового плану.

 

Члени Комісії заслухали та взяли до відома інформацію заступника начальника Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” з радіочастотного моніторингу Титаренка В.К. про стан та напрями вдосконалення радіочастотного моніторингу, і в цілому ухвалили ці напрями.

 

Комісією також розглянуто і прийнято рішення взяти за основу проект Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування та розмістити його на сайті НКРЗ для громадського обговорення.

 

На виконання п.9 Плану заходів НКРЗ на 2009 рік щодо поліпшення тарифної політики в умовах фінансово-економічної кризи, членами Комісії схвалено проект Змін до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”, що пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та  виділенням номерного ресурсу. Проект змін передбачає ряд знижок до тарифів на роботи (послуги), що надає УДЦР.

 

З метою скорочення перехресного субсидування послуг місцевого телефонного зв’язку за рахунок інших послуг, наближення тарифів на послуги місцевого зв’язку до рівня собівартості НКРЗ прийнято рішення про зміну Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Суттєва особливість запропонованих змін до тарифів полягає у тому, що вони передбачають не тільки підвищення тарифів, але й дають можливість абонентам обирати вигідні для них умови оплати, які надаватимуть можливість регулювати свої витрати, оскільки передбачається  диференціація розміру абонентної плати та вартості секунд розмови понад установлений ліміт для абонентів міст і райцентрів з почасовим обліком місцевих розмов у залежності від обсягу не тарифікованого часу.

 

Також члени НКРЗ після обговорення затвердили зміни та доповнення до Статуту Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”.

Start typing and press Enter to search