4-9 травня 2015 року в м. Копенгаген (Королівство Данії) відбудеться 43-е засідання Проектної групи Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ) з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства FM PT 22.

На запрошення Європейського офісу зв’язку у засіданні Проектної групи братимуть участь фахівці Українського державного центру радіочастот.

Планується, що учасники обговорять проекти нових рекомендацій Комітету з електронних комунікацій щодо вимірювання покриття мереж LTE, організацію збору та обробки результатів радіочастотного моніторингу, виявлення та усунення шкідливих радіозавад для нових радіотехнологій.

В ході засідання українські фахівці представлять експертам статистичні дані стосовно радіозавад в Україні у 2014 році, для включення їх до результатів опитування адміністрацій зв’язку країн СЕПТ, а також внесок України щодо позитивного досвіду УДЦР з реалізації заходів з усунення шкідливого впливу GSM повторювачів на базові станції DCS 1800 у смузі радіочастот 1710-1785 МГц.

Для довідки: Проектна група з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства FM PT 22 входить до складу Робочої групи Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ) з питань управління спектром WGFM, яка у свою чергу є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ. Серед основних завдань проектної групи FM PT 22 організація та проведення досліджень з моніторингу використання радіочастотного спектру наявними та перспективними радіотехнологіями.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search