Український державний центр радіочастот інформує, що станом на 07.12.2009 року кількість мобільних телефонів, на ввезення яких надано дозволи, перевищила 4 мільйони штук. При цьому на територію України вже ввезено 2,9 мільйони мобільних терміналів, коди ІМЕІ яких надано до узагальненої бази даних, що ведеться УДЦР. Це майже у 5 разів більше обсягу апаратів, ввезених легально за весь минулий рік.

 

На сьогоднішній день в базі даних, яка є складовою автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України, знаходиться 81 мільйон 954 тисячі 600 кодів ІМЕІ апаратів мобільного зв’язку. Автоматизована система, нагадуємо, має високу ступінь захищеності від зовнішнього втручання, що підтверджується атестатом відповідності на комплексну систему захисту інформації, отриманим Українським державним центром радіочастот.

 

З метою забезпечення збереження інформації та унеможливлення її спотворення під час внесення та обліку кодів ІМЕІ в УДЦР розроблений і введений в дію певний порядок внесення кодів мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

Start typing and press Enter to search