В Державному підприємстві „Український державний центр радіочастот” підбито підсумки проведення радіочастотного моніторингу в смугах частот загального користування за 1-й квартал 2009 року.

 

Засобами технічного радіоконтролю по всій території України зафіксовано 4886 порушень користування радіочастотним ресурсом, 4022 випадки з них пов’язані з роботою на випромінювання радіоелектронних засобів (РЕЗ) без дозволів Українського державного центру радіочастот на експлуатацію.

 

Найбільша кількість порушень, виявлених працівниками УДЦР, припадає на телевізійне мовлення (1668), звукове мовлення (390), ультракороткохвильовий радіозв’язок (1043), цифровий стільниковий радіозв’язок (1059), широкосмуговий радіодоступ (414). В „лідерах” ходять АР Крим та м. Севастополь (542), Дніпропетровська (463), Чернівецька (364), Закарпатська (351) та Черкаська (307) області.

 

Структурними підрозділами Українського державного центру радіочастот також було проведено роботу щодо захисту присвоєнь радіочастот користувачів радіочастотного ресурсу. Виявлено та вжито заходів по усуненню дії джерел радіозавад на РЕЗ суб’єктів господарювання у 319 випадках. Найкращі результати тут досягнуто в Київському регіоні, а також Донецькій, Закарпатській та Запорізькій областях.

 

За фактами порушень користування радіочастотним ресурсом до суб’єктів господарювання застосовані заходи, визначені чинним законодавством України.

Start typing and press Enter to search