УЄФА високо оцінив підготовку Польщі та України щодо управління радіочастотним спектром. Про це чиновники Європейського футбольного союзу заявили під час засідання польсько-української робочої групи з телекомунікацій, яка відбулась в межах проекту «Управління радіочастотами під час Євро-2012», повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012».

 

У нараді взяли участь представники UKE (польське Управління електронного зв’язку), Укрчастотнагляду (УДЦР), УЄФА та PL.2012. УЄФА високо оцінив своєчасність і якість реалізованих у проекті завдань, підготовлених UKE, зокрема, щодо електронної подачі заявок на радіоліцензії через спеціальний інформаційний портал.

 

На засіданні було визначено перелік нових завдань та термінів їх виконання. Офіційна презентація проекту відбудеться під час Світової зустрічі мас-медіа щодо Євро-2012 у червні 2011 року. Успіх проекту залежить від високого рівня співпраці UKE та УДЦР.

 

Адже на кожному євростадіоні в Польщі та України організатори та ЗМІ  використовуватимуть сотні радіопристроїв (камери і бездротові мікрофони). Управління такою великою кількістю передавального обладнання в одному місці і часі є надзвичайно відповідальним завданням, адже відповідні частоти не  мають створювати завад один для одного.

 

Під час кожного заходу співробітники UKE будуть моніторити і контролювати правильне використання частот і у випадку неполадок негайно реагувати. Те ж завдання поставлене і перед українськими колегами. Таким чином, успіх цього проекту має вирішальне значення в контексті забезпечення телетрансляції подій для мільярдів глядачів з усього світу.

 

Проект «Управління радіочастотами під час Євро-2012» має на меті забезпечення ефективної обробки інформації у видачі ліцензій на радіочастотне обладнання, яке буде використовуватися під час Євро-2012 на стадіонах та інших локаціях, пов’язаних з проведенням чемпіонату. Друге завдання – контроль використання частот з метою забезпечення безперебійної роботи обладнання для трансляцій для акредитованих засобів масової інформації, повідомляє PL.2012.

Start typing and press Enter to search