Не дивлячись на попередження УДЦР про заборону ввезення та застосування  в Україні радіотелефонів стандарту DECT 6.0, які знижують якість роботи мережі 3G,  їх експлуатація продовжується.

Так, днями, факти експлуатації цих радіотелефонів виявлено на Львівщині.

Про це прес-службі повідомив начальник Західної філії УДЦР Петро Комар.

Він, зокрема, відзначив, що власники радіотелефонів цього стандарту, ігнорують вимоги законодавства, від чого, в першу чергу, потерпають  оператори мобільного зв’язку та їх абоненти.

«Розповсюджені у США та Канаді бездротові стаціонарні телефони стандарту DECT 6.0, які незаконно потрапляють на вітчизняний ринок, працюють у смузі радіочастот 1920-1930 МГц, яка визначена для розвитку мобільного зв’язку 3G. Це призводить до створення суттєвих завад радіоелектронним засобам, чим порушуються права сотень користувачів», – наголосив Петро Комар.

Також він зазначив, що фахівці Західної філії активно здійснюють у регіонах заходи з технічного радіоконтролю використання радіочастотного ресурсу. Виявляють та спільно з правоохоронними органами попереджують  порушення, пов’язані з недотриманням Закону «Про радіочастотний ресурс України».

Наприклад, у Волинській області, за участі представників департаменту державного нагляду НКРЗІ та фахівців радіочастотного моніторингу Волинського обласного відділу УДЦР, виявлено та припинено незаконну експлуатацію десяти радіоелектронних засобів широкосмугового радіодоступу (доступу до мережі Інтернет).

За фактом порушень складено протоколи про вчинення власниками незаконно діючих РЕЗ адміністративного порушення, передбаченого статтею 146 Кодексу України «Про адміністративні порушення».

Західн філія_Волинський обл відділ -1Західн філія_Тернопільскій обл відділ -1-1Західн філія_Львівський обл відділ -1Західн філія_Рівненський обл відділ -1Західн філія_Львівський обл відділ -2Західн філія_Рівненський обл відділ -2

06 лютого 2019

Start typing and press Enter to search