ukrinform

«Укрінформ», 01.08.2015 о 07:53

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, визначила, що послуга з перенесення номера мобільного телефону (MNP) має бути запроваджена в Україні в 2016 році. 31 липня ц.р. затверджено порядок надання таких послуг, який буде подано на державну реєстрацію в Міністерстві юстиції.

Про це повідомляє прес-служба Українського державного центру радіочастот із посиланням на директора з інформаційно-телекомунікаційного напрямку Вікторію Трощенко.

“Тема надання послуги MNP, яка дає можливість змінювати мобільного оператора, не змінюючи при цьому номера телефону, вже давно обговорюється в суспільстві. Але найбільшої актуальності вона набула після підписання асоціації з Європейським Союзом. Це і дало поштовх до того, що наш український регулятор – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, – визначив термін впровадження послуги – у 2016 році”, – йдеться у повідомленні.

За словами Трощенко, потреба в цій послузі є вже сьогодні, а ще більш популярною вона ставатиме в міру розгортання мережі 3G в Україні. “Якщо покриття того чи іншого оператора буде незадовільним, за наявності послуги MNP, оператора мобільного зв’язку можна змінити. Це буде поштовхом для них надавати користувачам більш якісний зв’язок», – наголосила вона.

В УДЦР інформують, що сьогодні, 31 липня 2015 року, Нацкомісія на своєму засіданні затвердила Порядок надання послуг із перенесення абонентських номерів. Це рішення буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України, і воно набере чинності з дня офіційного опублікування.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/poslugu_z_perenesennya_nomera_mobilnogo_telefonu_zaprovadyat_u_2016_rotsi___udtsr_2080665

Start typing and press Enter to search