2013-10-15-www.ucrf.gov.ua

Сьогодні Українському державному центру радіочастот виповнюється 17 років. Він є одним з провідних вітчизняних підприємств галузі зв’язку. УДЦР плідно працює задля розвитку галузі, виконує важливі завдання з радіочастотного менеджменту, забезпечує ефективне користування радіочастотним ресурсом України та створює умови для впровадження і подальшого розвитку новітніх телекомунікаційних і радіотехнологій.

Візитною карткою УДЦР стали створення автоматизованої системи радіочастотного моніторингу, системи супутникового моніторингу, автоматизованої системи обліку мобільних терміналів на території України. Має УДЦР і Центр сертифікації європейського рівня.

Український державний центр радіочастот добре відомий за межами України. Високий рівень професійної діяльності дозволив підприємству стати повноправним членом Міжнародного союзу електрозв’язку.

УДЦР бере участь у міжнародному захисті і координації частот та міжнародної координації частотних присвоєнь України і сусідніх країн. Добре знають наш науковий потенціал і в багатьох міжнародних організаціях, зокрема МСЕ, РСЗ, СЕПТ, в рамках яких наші фахівці беруть активну участь в різних дослідженнях.

Недаремно Український державний центр радіочастот належить до підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки України.

Підприємство постійно розвивається, нарощує потенціал і виробничі показники, робить суттєвий внесок у державну скарбницю. Протягом останніх років УДЦР постійно визнають одним із кращих підприємств року. Нам також вручено національний сертифікат «Лідер галузі».

Пишається колектив і своїми партнерами і колегами, кількість яких з року в рік зростає. Всім їм ми щиро бажаємо успіхів в реалізації власних планів і процвітання. А також сподіваємося на взаєморозуміння і плідну подальшу співпрацю.

Безперечним досягненням за роки, що пройдені підприємством, є сумлінна, надійна і злагоджена робота працівників, кожен з яких відіграє важливу роль у виробничому процесі та робить певний внесок у спільну справу.

Колектив підприємства у свої сімнадцять років повний рішучості і надалі нарощувати виробничі показники і бути на передових позиціях розвитку галузі зв’язку України.

 

Start typing and press Enter to search