У м. Париж, Франція, завершила роботу Всесвітня конференція по космічним застосуванням GLAC-2014, яку організувала Міжнародна федерація астронавтики та Організація Об’єднаних Націй з питань науки, освіти і культури (ЮНЕСКО).

Оскільки на конференції розглядалися й питання управління радіочастотним спектром, організатори заходу запросили на нього й представників Українського державного центру радіочастот.

За інформацією українських фахівців, передбачалося, що цей захід мав створити можливості для обговорення представниками державних установ, космічних агенцій, промисловості та науки сучасного стану розвитку технологій космічної галузі та їх застосування у сфері освіти, науки, культури та зв’язку.

У рамках всесвітнього форуму відбулися пленарні засідання, тематичні технічні сесії, дискусії. На них були представлені останні досягнення космічної галузі та обговорені шляхи сприяння державних установ і промисловості її розвитку.

На одному з сесійних засідань фахівці УДЦР виступили із доповіддю „Шкідливі завади і національний моніторинг“. Українські спеціалісти докладно розповіли про досвід Українського державного центру радіочастот у виявленні завад радіоелектронним засобам супутникового зв’язку. Напрацювання в цьому сегменті викликали значну зацікавленість операторів супутникового зв’язку, зокрема таких як Eutelsat, Nigeriasat та інших.

Члени делегації УДЦР відзначили конструктивний характер конференції, наявність корисної інформації, отриманої під час форуму, і, звичайно, створену на ньому атмосферу співробітництва та партнерства.

Start typing and press Enter to search