За результатами бізнес-рейтингу, що спирається на офіційні дані органів державної статистики України, Державне підприємство „Український державний центр радіочастот” увійшло до числа кращих державних підприємств України за економічними показниками основного виду діяльності у 2009 році.

 

Колектив підприємства отримав сертифікат та відзнаку „Державне підприємство року”, які підтверджують легітимність звання.

2009-12-29_sert01

Сертифікат та відзнаку „Державний керівник року” також отримав начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

2009-12-29_sert02

Національний бізнес-рейтинг, в основу якого покладено офіційні дані державних органів статистики України, упродовж чотирьох років аналізує діяльність понад 300 000 підприємств України усіх форм власності за чотирма критеріями: обсяг реалізованої продукції; продуктивність праці; заробітна плата; чистий прибуток.

 

Система визначення успішних підприємств є чіткою, прозорою та виключає попадання до „списку кращих” випадкових підприємств.

 

Дані про лідерів Національного бізнес-рейтингу публікуються в офіційному каталозі Торгово-промислової палати України – „Торгово-промислова Україна”.

Start typing and press Enter to search