В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада за участю керівників філій, на якій обговорювалося питання оптимізації управління підприємства.

2014-09-19-01

Генеральний директор УДЦР Валентин Резніченко визначив низку першочергових завдань, вирішення яких має сприяти подальшому розвитку УДЦР. Пріоритетними напрямами мають стати подальша оптимізації діяльності та організаційної структури, модернізація устаткування й автоматизація виробничих процесів.

Як наголосив директор з організації основної діяльності підприємства Ярослав Янушевич, на ефективність та якість діяльності підприємства не повинні впливати ніякі негативні фактори. У липні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, затвердила нову редакцію Статуту державного підприємства «Український державний центр радіочастот». Він передбачає запровадження нових підходів в управлінні державним підприємством, що базуватимуться на колегіальності прийняття рішень, – це є вимогою часу та відповідає загальнодержавній стратегії.

Директор з радіочастотного моніторингу та питань РЕЗ Володимир Кіріченко відмітив, що після набуття чинності змін до Закону України «Про радіочастотний ресурс України», згідно якого скасовано дозволи на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП), доходна частина фінансового плану УДЦР значно знизилася. Також на фінансовий стан УДЦР вплинули анексія Криму та військові дії в зоні АТО, через які припинено діяльність підприємства на цих територіях. Основним джерелом доходів підприємства зараз став радіочастотний моніторинг.

З метою оптимізації управління та підвищення ефективності діяльності підприємства прийнято рішення здійснити реструктуризацію філій УДЦР.

Start typing and press Enter to search